Sleva

PHILLI korálek #021

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 65 Kč

Special Price 52 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 65 Kč

Special Price 52 Kč

Za tento produkt získáte 3 věrnostních bodů. 3 bodů = 3 Kč.

Close

Sestavte si nové nebo oživte své předchozí kombinace s tímto PHILLI korálkem. ;-)

Pomocí PHILLI korálků si vždy vytvoříte vlastní orginální šperk, který můžete upravovat třeba podle ročního obdbobí, nálady nebo podle příležitosti, která vás právě čeká. :-)


Tento korálek je kombinovatelný se startovacími PHILLI náramky.

Barva: Rose Gold
Kód zboží: 10-10-0021
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

PHILLI korálky

Korálky jsou oblíbeným doplňkem už od prapočátků civilizace a patří mezi nejstarší ozdobné předměty vůbec. Za první korálky jsou považované navrtané zuby zvířat. Obdobně se však používali také mušle, ulity hlemýžďů nebo třeba rybích obratlů. Svůj název korálky získali od přírodního korálu, který byl pro jeho vápenaté a krásně zbarvené skořápky oblíbeným materiálem pro výrobu korálků. Dnes se korálky vyrábí v nejrůznějších tvarech a z nespočtu materiálů. U nás můžete objevit například korálky kovové, skleněné, keramické. Ale i korálky z lávového kamene, perel, syntetických perel a dalších zajímavých materiálů. Korálky jsou z obecného kovu, pokud není uvedeno jinak.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program