Sleva
Novinka

STAROVACÍ PHILLI NÁRAMEK

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 455 Kč

Special Price 364 Kč

Dostupnost: Skladem

Za tento produkt získáte 19 věrnostních bodů. 19 bodů = 19 Kč.

Náramek má na koncích dvě kuličky z toho se dá jedna rozšroubovat a můžete přidávat PHILLI korálky, jak snadné :)


Se startovacím náramkem PHILLI vše teprve začíná! :-)


Vyberte si z početné nabídky PHILLI korálků a vytvořte si svůj jedinečný šperk podle vašeho stylu, aktuální nálady nebo třeba podle ročního období. ;-) Každý PHILLI náramek má své kouzlo a vůbec nezáleží, zda-li je na náramku navlečen jen jeden korálek nebo je náramek celý osazen. :-)
Materiál: Kov
Kov: Chirurgická ocel
Barva: Stříbrná
Kód zboží: 20-20-21
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Chirurgická ocel

Ocelové šperky (lidově řečeno šperky z chirurgické oceli) patří dnes k nejrozšířenějším typům šperků. Svou oblibu si získali především kvůli kvalitě materiálů, cenové relaci, ale také proto, že je tento materiál hypoalergenní. Chirurgická ocel je ušlechtilý kov, který musí splňovat kvalitativní vlastnosti, které definují normy. Obecně se tento materiál vyznačuje se především barevnou stálostí, vysokou tvrdostí, odolností, antikorozním povrchem a již zmíněným hypoalergenním složením. Šperky se nejčastěji vyrábějí z oceli označené 316L a 304L. Rozdíl těchto materiálů pro potřeby šperků prakticky nenajdeme. Pro zajímavost uvedeme, že ocel 316L se vyznačuje ještě vyšší odolností proti kyselinám a korozi (to i ve slané vodě). 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program