Sleva

Náhrdelník HITAM

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 729 Kč

Special Price 583 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 729 Kč

Special Price 583 Kč

Za tento produkt získáte 30 věrnostních bodů. 30 bodů = 30 Kč.

Close

Výrazný náhrdelník ze syntetických perel, přírodního charakteru. Syntetická perla je uměle vytvořena z drcených mušlí a pryskyřice, která slouží ke zpevnění celé perly. Výhodou syntetických perel je pravidelný tvar a celistvá barva. Klip ve tvaru srdce je z obecného kovu.

Materiál: Ostatní
Barva: Černá
Velikost perly: cca 14 mm
Počet perel: cca 28 ks
Délka náhrdelníku : cca 44,5 cm
Kód zboží: 015-00044
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Syntetická perla

Syntetické (umělé) perly jsou v poslední době velice oblíbeným materiálem. Důvodů je hned několik. Jednou z hlavních výhod syntetických perel je jejich pravidelný tvar a celistvá barva. Syntetické perly jsou vyráběny více způsoby. Na našich stránkách najdete syntetické perly, které jsou vyráběny převážně unikátní metodou noření korálů (většinou vytvořených z drcených mušlí a pryskyřice, která slouží ke zpevnění) do přírodních perleťových surovin (barev). Výsledek je často pouhým okem nerozpoznatelný od pravých perel. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program