Sleva

Náhrdelník JASPIS

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 844 Kč

Special Price 675 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 844 Kč

Special Price 675 Kč

Za tento produkt získáte 34 věrnostních bodů. 34 bodů = 34 Kč.

Close

Náhrdelník JASPIS je vyroben z červeného jaspisu. Kromě využití ve šperkařství má význam také v esoterice. Podle všech informací, můžete od náhrdelníku očekávat také nejrůznější pozitivní energie. Ačkoliv to na fotografii není patrné, některé kusy červeného jaspisu mohou obsahovat i lehce bílé kusy. 

Materiál: Ostatní
Barva: Červená
Velikost Kamenů: cca 15 x 10 mm
Délka náhrdelníku : cca 48 cm
Kód zboží: 016-00083
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Jaspis

Jaspis je neprůhledná odrůda chalcedonu vyskytující se v několika barevných variantách (červená, zelená, žlutá, hnědá…). Hlavní složkou je oxid křemičitý s častými přimíšeninami křemene a opálu, zabarvení pak určují uzavřeniny chloritu, příměsi železa, manganu a jiných prvků. Již od starověku ceněný kámen. Kromě šperkařství má význam také v esoterice.  V tomto směru se například dočtete, že ten běžný kámen přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program