Sleva

Náhrdelník z vločkového obsidiánu TIPO

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 700 Kč

Special Price 560 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 700 Kč

Special Price 560 Kč

Za tento produkt získáte 28 věrnostních bodů. 28 bodů = 28 Kč.

Close

Náhrdelník z vločkového obsidiánu TIPO. Je dalším zajímavým kouskem v naší nabídce. Obsidián je druh sopečné horniny, která vzniká následkem magmatické činnosti, kdy dojde ke kontaktu lávy s chladným prostředím.

Materiál: Ostatní
Velikost Kamenů: cca 8 x 5 a 10 x 14 mm
Délka náhrdelníku : cca 47,5 cm
Kód zboží: 016-00080
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Obsidián

Obsidián je druh sopečného skla, horniny, která vzniká následkem magmatické činnosti, kdy dojde k rychlému kontaktu žhavé kyselé a viskózní lávy s chladným prostředím a následnému rychlému utuhnutí. Hornina je velmi bohatá na sloučeniny SiO2 a jedná se o přírodní formu skla. Obsidián je typický svou relativní křehkostí. Barva obsidiánu jen nejčastěji černá. Dále i hnědá, zelená. Ostatní barvy mohou být též zastoupeny, ale jen velmi vzácně. Obvyklý je také tzv. vločkový obsidián. Tento efekt vloček dodává obsidiánu minerál krystobalit.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program