Sleva

Náramek PEPE

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 455 Kč

Special Price 364 Kč

Posledních pár kusů

|

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 455 Kč

Special Price 364 Kč

Za tento produkt získáte 19 věrnostních bodů. 19 bodů = 19 Kč.

Close

Vědě-li jste, že černý achát je ochranný kámen? Mimo jiné prý brání před negativitou. Ale zároveň dodává sílu a vytrvalost v těžkých chvílích. Tento elastický náramek PEPE z černého achátu Vám toto vše může poskytnout. Ale především bude krásnou ozdobou :-).

Materiál: Ostatní
Barva: Černá
Velikost Kamenů: cca 14 mm
Délka náramku: cca 17,5 cm
Kód zboží: 016-00076
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Achát

Achát (z řeckého achates) je minerál, jehož název pochází z historického názvu řeky Achates (dnes Dirillo) na Sicílii. Jedná se o koncentricky jemně i hrubě vrstevnatou odrůdu křemene. Přísně vědecky vzato není achát jeden minerál, ale směs proužků křemene, chalcedonu a opálu. Charakteristickým znakem achátu je pestrobarevnost. Mezi nejběžnější zbarvení patří bílo-šedá, bledě modrá, oranžovo-červená, červená a černá. Také achát je spojován s celou řadou pozitivních účinků na lidské tělo i mysl.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program