Sleva

Náramek z kokosové kůry BAMB

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 389 Kč

Special Price 311 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 389 Kč

Special Price 311 Kč

Za tento produkt získáte 16 věrnostních bodů. 16 bodů = 16 Kč.

Close

Ať jste žena nebo muž. Jsme si jistí, že náramek z kokosové kůry BAMB bude pro Vás vhodnou volbou! Je opravdu skvělý. Jednotlivé kousky kokosové kůry jsou navlečeny na drátek, který pohodlně ovine Vaší ruku přesně tak, jak bude potřeba.


Šířka náramku je cca 25 mm a průměr náramku cca 6 cm.
Materiál: Kokosová kůra
Barva: Hnědá
Délka náramku: cca 19,0 cm
Kód zboží: 008-00007
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Kokosová kůra 

Kokosový ořech je druh ovoce, dutý nepukavý plod kokosovníku ořechoplodného s tvrdou skořápkou na povrchu, bílou dužninou a kokosovou vodou uvnitř. Kokosovník se pěstuje již více než tří tisíce let, např. v Indii jsou první záznamy o jeho pěstování datovány již kolem roku 1000 př.n.l. Roste na kokosových palmách, převážně v tropech. Sbírá se ručně a zpracovává tradičním způsobem. Proto je vždy zaručená jeho vysoká kvalita. Je to vydatný zdroj energie, používá se v potravinářském sektoru jako pochutina, ale i pro lisování kokosového oleje. Z kůry plodů se získává kokosové textilní vlákno a vyrábějí se z ní nejrůznější předměty a šperky. Po opracování a vyleštění vypadají výrobky z kokosové kůry moc hezky, jsou velice pevné, odolné a zároveň lehké. Proto je kokosová kůra ideálním materiálem na výrobu náušnic. Z praktického důvodu se dříve z kůry nejvíce vyráběly knoflíky a misky. My vám nabízíme krásné, ručně opracované šperky.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program