Sleva

Náramek z lávy

Napište první recenzi tohoto produktu

325 Kč

Dostupnost: Skladem

325 Kč

Za tento produkt získáte 17 věrnostních bodů. 17 bodů = 17 Kč.

Close

Náramek s kousky lávového kamene je jeden z nejoblíbenějších náramků v naší nabídce. Délku náramku je možné prodlužovacímu řetízku skvěle přizpůsobit obvodu vašeho zápěstí (17,5 - 22 cm).

Materiál: Lávový kámen
Velikost Kamenů: cca 12 mm
Délka náramku: cca 19,0 cm
Kód zboží: 019-00001
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Lávový kámen

Objevte originalitu šperků s lávovými kameny. Šperky jsou nejen neobvyklé, ale navíc v sobě ukrývají sílu země a ohně. Šperky z lávových kamenů jsou považovány za mocný ochranný amulet. V řecké filozofii oheň a země symbolizuje dva ze čtyř základních elementů. Oheň je spojován s energií, vášní a sebevědomím. Zatímco země s materialismem, praktičností a sebeovládáním.

Sopečné skály se nejčastěji vyskytují v oceánech, na souši pak v čedičových provinciích. Lávový kámen je ve skutečnosti vyvřelinou z jejich útrob. Kvalita lávového kamene je dána hloubkou, odkud se magma na povrch dostává. Nejčastější přirozenou barvou lávových kamenů je šedá, černá, hnědá nebo rudá. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program