Sleva

Náramek ZIRK

Napište první recenzi tohoto produktu

585 Kč

Dostupnost: Skladem

585 Kč

Za tento produkt získáte 30 věrnostních bodů. 30 bodů = 30 Kč.

Close

Barevný náramek ZIRK není jen tak obyčejný. Jedná se o náramek z barevných kubických zikónů. A co, že je kubický zirkon (CZ)? Kubický zirkon neboli kubická zirkonie (CZ) byla vytořena jako alternatvia diamantů. Právě proto jsou optické vlastnosti zirkónu naprosto úchvatné. A náramek ZIRK je toho skvělým důkazem! :-)   

Materiál: Ostatní
Barva: Různobarevná
Velikost Kamenů: cca 8 mm
Délka náramku: cca 19,0 cm
Kód zboží: 018-00013
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Zirkón (kubická zirkonie)

Kubická zirkonie (zkratka CZ) byla vytvořena jako alternativa diamantů. Kubická zirkonie je dostupná v jakékoliv barvě a především za zlomek ceny pravých diamantů. Tvrdost tohoto materiálu se blíží tvrdosti rubínu nebo safíru a optické vlastnosti jsou téměř nerozeznatelné od diamantu. Proto jde o ideální materiál pro výrobu šperků. Používá se již od roku 1976 a od té doby je, co by náhrada diamatu, nepřekonatelným materiálem. CZ je forma oxidu zirkoničitého, kde výsledná surovina vzniká v laboratorních podmínkách při teplotě 2750°C. Surová surovina se následně brousí do požadované podoby.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program