Sleva

Náramek PALAD

Napište první recenzi tohoto produktu

259 Kč

Dostupnost: Skladem

259 Kč

Za tento produkt získáte 13 věrnostních bodů. 13 bodů = 13 Kč.

Close

Jednoduchý náramek PALAD ve zlaté barvě. Na náramku najdete dva přívěsky. První přívěšek je ve tvaru srdce a nápisem LOVE. Druhý přívěsek obsahuje "Fatiminu ruku", která je znamením ochrany. Tento symbol v podobě amuletů je oblíbený především v oblasti Středního východu a severní Afriky.
Tento typ náramku doporučujeme kombinovat na ruce s více náramky obdobného stylu.
PARAMETRY:
Vnitřní průměr náramku je cca 6 - 6,5 cm. Délka náramku je cca 20 - 21 cm.

Materiál: Kov
Barva: Zlatá
Délka náramku: cca 20,5 cm
Kód zboží: 020-0028
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Obecný kov

Šperk z obecného kovu (ale i zlato nebo stříbro) reaguje s okolním prostředím a pokud chcete, aby Vám vydržel co nejdéle, je potřeba o něj pečovat. Pár rad: šperk navlékáme jako poslední a sundáváme jako první! :) K poškozením zpravidla dochází působením následujících faktorů - mechanické působení, chemické působení (např. pot, laky na vlasy, kosmetika), fyzikální vlivy (světlo, prach, vlhkost, horko). To vše má u běžného kovu za následek přirozený jev, jako je zmatnění povrchu, narušení a časem možnost koroze. Pro krásu vašich šperků se proto snažte minimalizovat účinek uvedených vlivů. Vhodné jsou například různé typy stojanů a šperkovnic, které chrání šperk před světlem i prachem. Ideální je mít šperk uložený v samostatném sáčku. Doporučujeme i čištění suchým jemným hadříkem, možné je i čištění přípravky na zlato a stříbro.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program