Sleva
nižší jakost

Náramek BIZI

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 649 Kč

Special Price 399 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 649 Kč

Special Price 399 Kč

Za tento produkt získáte 20 věrnostních bodů. 20 bodů = 20 Kč.

Close

Sestavený pevný náramek BIZI. Náramek je z obecného kovu.


Obvod náramku: cca 19 cm

Průměr náramku: cca 6,5 cm


Po dohodě lze za příplatek (199 Kč) vyměnit náramek z obecného kovu za náramek z chirurgické oceli - Startovací PHILLI náramek.


Jak na výměnu?


Stačí do poznámky v objednávce napsat délku a typ uzávěru náramku z chir. oceli, který si přejete (tj. váleček – 16, 18 a 20 cm nebo kolečko 19, 20 cm). Příklad: Přeji si příplatkový náramek z chir. ocele o délce 18 cm, uzávěr váleček.

Materiál: Kov
Kov: Obecný kov
Barva: Růžová
Délka náramku: cca 20,0 cm
Kód zboží: 020-0036
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Obecný kov

Šperk z obecného kovu (ale i zlato nebo stříbro) reaguje s okolním prostředím a pokud chcete, aby Vám vydržel co nejdéle, je potřeba o něj pečovat. Pár rad: šperk navlékáme jako poslední a sundáváme jako první! :) K poškozením zpravidla dochází působením následujících faktorů - mechanické působení, chemické působení (např. pot, laky na vlasy, kosmetika), fyzikální vlivy (světlo, prach, vlhkost, horko). To vše má u běžného kovu za následek přirozený jev, jako je zmatnění povrchu, narušení a časem možnost koroze. Pro krásu vašich šperků se proto snažte minimalizovat účinek uvedených vlivů. Vhodné jsou například různé typy stojanů a šperkovnic, které chrání šperk před světlem i prachem. Ideální je mít šperk uložený v samostatném sáčku. Doporučujeme i čištění suchým jemným hadříkem, možné je i čištění přípravky na zlato a stříbro.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program