Sleva

Náušnice Paua HOOF

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 325 Kč

Special Price 260 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 325 Kč

Special Price 260 Kč

Za tento produkt získáte 13 věrnostních bodů. 13 bodů = 13 Kč.

Close
Close

Udělejte si radost mušlí Paua! Náušnice HOOF jsou na to přímo stvořené. Mušle Paua je pečlivě nalepena na bílou mušli, čímž náušnice získají potřebnou odolnost. Za nás můžeme tyto náušnice jen doporučit :-).

Materiál: Perleť Paua
Barva: Zelená
Velikost náušnice: cca 35 x 25 x 4 mm
Délka náušnice: cca 5,7 cm (s afroháčky)
Váha: cca 8 g (pár)
Kód zboží: 015-00061
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Perleť Paua 

Nejbarevnější perleť na světě Paua (lat. Haliotus iris) se získává z lastur. Lastury jsou loveny ve velmi hlubokých a studených vodách. Lastura může být velká až 20 cm. Lov mušlí na vybraných místech je přísně kontrolován a vztahuje se na něj systém kvót. Každý jednotlivý kousek je naprosto jedinečný a vyniká unikátní krásou, která kombinuje celou paletu vzorů a barev, čímž vzniká malé přírodní umělecké dílo. Mušle Paua se vyskytuje v několika jakostech a její cena může být velmi vysoká. My vám přinášíme perleť která je nádherná a cenově atraktivní. Při výrobě šperku je vždy pečlivě dbáno na to, aby vynikla neobyčejná krása perleti v kombinaci se vznešeností šperku, což z něj právem dělá opravdu výjimečný dárek.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program