Sleva
Novinka

Náušnice CRIS

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 798 Kč

Special Price 638 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 798 Kč

Special Price 638 Kč

Za tento produkt získáte 32 věrnostních bodů. 32 bodů = 32 Kč.

Close
Velice elegantní náušnice CRIS jsou vyrobeny z drcených mušlí a pryskyřice. Díky technologii výrobě jsou na první pohled nerozeznatelné od mořských perel. Jejich výhodou je dokonalá symetričnost a zajímavá barva.
Materiál: Perleť a mušle
Barva: Šedá
Velikost perly: cca 8 - 9 mm
Délka náušnice: cca 2,3 cm
Váha: cca 6 g (pár)
Kód zboží: 021-0008
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Syntetická perla

Syntetické (umělé) perly jsou v poslední době velice oblíbeným materiálem. Důvodů je hned několik. Jednou z hlavních výhod syntetických perel je jejich pravidelný tvar a celistvá barva. Syntetické perly jsou vyráběny více způsoby. Na našich stránkách najdete syntetické perly, které jsou vyráběny převážně unikátní metodou noření korálů (většinou vytvořených z drcených mušlí a pryskyřice, která slouží ke zpevnění) do přírodních perleťových surovin (barev). Výsledek je často pouhým okem nerozpoznatelný od pravých perel. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program