Sleva

Náušnice KRYSTAL

Napište první recenzi tohoto produktu

349 Kč

Dostupnost: Skladem

349 Kč

Za tento produkt získáte 18 věrnostních bodů. 18 bodů = 18 Kč.

Close
Close

Náušnice KRYSTAL z kamenů tygřího oka. Tygří oko patří do skupiny drahých kamenů křemene. Má hnědé zbarvení se zlatavým leskem. Kamenům jsou často připisovány léčivé a různé pozitivní účinky. Nabijte se energií těchto náušnice. Možné zakoupit také komplet náušnic a přívěsku. 

Materiál: Ostatní
Barva: Hnědá
Velikost Kamene: cca 3 cm
Délka náušnice: cca 5 cm (s afroháčky)
Váha: cca 7 g (pár)
Kód zboží: 020-0010a
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Tygří oko

Tygří oko patří do skupiny drahých kamenů křemene. Tento polodrahokam má žlutohnědé zbarvení se zlatavým leskem.  Kamenům jsou často připisovány léčivé účinky. Například se dočtete, že vyrovnává činnost mozkových hemisfér, léčí oči a krk, odstraňuje křeče a dokonce i mírní stres. Šperky z tygřího oka se nosí i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Jedná se o hřejivý kámen, který podporuje tok energie v těle a dodá vám potřebnou sílu. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program