Sleva

Náušnice LAVA

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 259 Kč

Special Price 78 Kč

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 259 Kč

Special Price 78 Kč

Za tento produkt získáte 4 věrnostních bodů. 4 bodů = 4 Kč.

Close
Close

Velice netradiční náušnice z lávových kamenů. Lávový kámen je údajně jeden z nejlepších ochranných amuletů. Jeho síla je především v léčení, ale pomáhá odrážet i psychické a dokonce fyzické útoky. Je-li to pravda si netroufáme tvrdit. Ale především jde o krásný a zajímavý šperk :-).

Materiál: Lávový kámen
Barva: Černá
Velikost náušnice: cca 7 x 14 mm
Délka náušnice: cca 6 cm (s afroháčky)
Váha: cca 10 g (pár)
Kód zboží: 008-00001
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Lávový kámen

Objevte originalitu šperků s lávovými kameny. Šperky jsou nejen neobvyklé, ale navíc v sobě ukrývají sílu země a ohně. Šperky z lávových kamenů jsou považovány za mocný ochranný amulet. V řecké filozofii oheň a země symbolizuje dva ze čtyř základních elementů. Oheň je spojován s energií, vášní a sebevědomím. Zatímco země s materialismem, praktičností a sebeovládáním.

Sopečné skály se nejčastěji vyskytují v oceánech, na souši pak v čedičových provinciích. Lávový kámen je ve skutečnosti vyvřelinou z jejich útrob. Kvalita lávového kamene je dána hloubkou, odkud se magma na povrch dostává. Nejčastější přirozenou barvou lávových kamenů je šedá, černá, hnědá nebo rudá. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program