Sleva

Náušnice PALL

Napište první recenzi tohoto produktu

263 Kč

Dostupnost: Skladem

263 Kč

Za tento produkt získáte 14 věrnostních bodů. 14 bodů = 14 Kč.

Close

Velice netradiční náušnice. Perly jsou syntetické. To ovšem neznámé, že jsou vyrobena z plastu! Jedná se o přírodní materiál. Syntetická perla je totiž vytvořena z drcených mušlí a pryskyřice, která slouží ke zpevnění celé perly. Výhodou syntetických perel je pravidelný tvar a celistvá barva. Kovové části jsou z obecného kovu starožitné zlatavé barvy.

Materiál: Ostatní
Barva: Černá
Velikost perly: cca 5 mm
Velikost náušnice: cca 3,2 x 1,5 cm (délka, šířka)
Váha: cca 8 g (pár)
Kód zboží: 015-00021
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Syntetická perla

Syntetické (umělé) perly jsou v poslední době velice oblíbeným materiálem. Důvodů je hned několik. Jednou z hlavních výhod syntetických perel je jejich pravidelný tvar a celistvá barva. Syntetické perly jsou vyráběny více způsoby. Na našich stránkách najdete syntetické perly, které jsou vyráběny převážně unikátní metodou noření korálů (většinou vytvořených z drcených mušlí a pryskyřice, která slouží ke zpevnění) do přírodních perleťových surovin (barev). Výsledek je často pouhým okem nerozpoznatelný od pravých perel. 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program