Sleva

Náušnice z kokosové kůry CINTA

Napište první recenzi tohoto produktu

246 Kč

Dostupnost: Skladem

246 Kč

Za tento produkt získáte 13 věrnostních bodů. 13 bodů = 13 Kč.

Close
Close

Objevte kouzlo přírodních náušnic vyřezávaných z kokosové kůry! Precizně vyřezávané náušnice do tvaru květiny s motivem srdíček upoutají pozornost každého očka ve Vašem okolí. Buďte jedinečná s náušnicemi CINTA z kokosové kůry ;-).

Materiál: Kokosová kůra
Barva: Hnědá
Velikost náušnice: cca 3,8 cm
Délka náušnice: cca 6 cm (s afroháčky)
Váha: cca 7 g (pár)
Kód zboží: 004-00015
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Kokosová kůra 

Kokosový ořech je druh ovoce, dutý nepukavý plod kokosovníku ořechoplodného s tvrdou skořápkou na povrchu, bílou dužninou a kokosovou vodou uvnitř. Kokosovník se pěstuje již více než tří tisíce let, např. v Indii jsou první záznamy o jeho pěstování datovány již kolem roku 1000 př.n.l. Roste na kokosových palmách, převážně v tropech. Sbírá se ručně a zpracovává tradičním způsobem. Proto je vždy zaručená jeho vysoká kvalita. Je to vydatný zdroj energie, používá se v potravinářském sektoru jako pochutina, ale i pro lisování kokosového oleje. Z kůry plodů se získává kokosové textilní vlákno a vyrábějí se z ní nejrůznější předměty a šperky. Po opracování a vyleštění vypadají výrobky z kokosové kůry moc hezky, jsou velice pevné, odolné a zároveň lehké. Proto je kokosová kůra ideálním materiálem na výrobu náušnic. Z praktického důvodu se dříve z kůry nejvíce vyráběly knoflíky a misky. My vám nabízíme krásné, ručně opracované šperky.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program