Sleva

Náušnice z mušlí TREY

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 349 Kč

Special Price 279 Kč

Posledních pár kusů

|

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 349 Kč

Special Price 279 Kč

Za tento produkt získáte 14 věrnostních bodů. 14 bodů = 14 Kč.

Close
Close

Házejte odlesky do všech stran a tmavých koutů. Zajímavé náušnice TREY z několika kusů perleti ve tvaru čtverců rozzáří Vaše okolí. 

Materiál: Perleť a mušle
Barva: Šedá
Velikost mušle: cca 10 x 10 mm (ks)
Délka náušnice: cca 6 cm (s afroháčky)
Váha: cca 6 g (pár)
Kód zboží: 016-00056
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Mušle a perleť 

Mušle (neboli lastura) je dvojdílná schránka z uhličitanu vápenatého vytvořená měkkýšem. Mohou mít různou barvu, zakulacení, velikost i tvar. Vnitřní strana mušlí je často opatřena silnou perleťovou vrstvou. Měkkýši tvoří velké množství různých druhů a poddruhů. Je zajímavé, že po hmyzu jsou měkkýši nejvíce zastoupený živočišný druh. Perleť jinak řečeno Matka perly, je vrstva vylučovaná vnitřním pláštěm mlžů. Pevný a odolný materiál, který ve výrobě šperků zaujímá tradiční postavení. Perleť může být jak lesklá hrající v barvách duhy, tak elegantně matná. Šperky z mušlí a perleti jsou vždy originální a jedinečné, neboť je pro nás vytvořila sama příroda.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program