Sleva

Pecky ACHÁT

Napište první recenzi tohoto produktu

325 Kč

Dostupnost: Skladem

325 Kč

Za tento produkt získáte 17 věrnostních bodů. 17 bodů = 17 Kč.

Close
Krása nemusí být komplikovaná :-). Pecky ACHÁT. Jak již název napovídá, náušnice jsou z černého achátu. Dříky jsou ze slitiny z obecných kovů.
Materiál: Ostatní
Barva: Červená
Velikost náušnice: cca 8 mm
Váha: cca 1 g (pár)
Kód zboží: 016-00141
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Achát

Achát (z řeckého achates) je minerál, jehož název pochází z historického názvu řeky Achates (dnes Dirillo) na Sicílii. Jedná se o koncentricky jemně i hrubě vrstevnatou odrůdu křemene. Přísně vědecky vzato není achát jeden minerál, ale směs proužků křemene, chalcedonu a opálu. Charakteristickým znakem achátu je pestrobarevnost. Mezi nejběžnější zbarvení patří bílo-šedá, bledě modrá, oranžovo-červená, červená a černá. Také achát je spojován s celou řadou pozitivních účinků na lidské tělo i mysl.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program