Sleva

Perlové náušnice RISU

1 105 Kč

Dostupnost: Skladem

1 105 Kč

Za tento produkt získáte 56 věrnostních bodů. 56 bodů = 56 Kč.

Close

Krásné náušničky RISU z nádherných sladkovodních perel a stříbra ryzosti 925/1000. Podívejte se také na cenově zvýhodněný komplet RISU, který obsahuje náušnice, přívěsek a prsten. Vše můžete zakoupit také samostatně.

Materiál: Sladkovodní perla
Kov: Stříbro 925/1000
Barva: Bílá
Velikost perly: cca 5 - 7 mm
Velikost náušnice: cca 10 x 10 mm
Váha: cca 2 g (pár)
Kód zboží: 020-0043a
Dodání: do 2 pracovních dnů
Certifikat o pravosti: zobrazit
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Perla, symbol elegance 

Sladkovodní perly (Freshwater Pearls) jsou jednoznačným symbolem elegance. Říká se, že svůj perlový šperk by měla vlastnit každá žena. Nejkrásnější nehoda přírody vzniká tak, že se do ústřice dostane cizí předmět - např. zrnko písku. Na to ústřice reaguje tím, že začne vylučovat perleť, která začne zrnko pomalu obalovat. V jedné ústřici může růst současně pouze jedna perla, proto jsou přírodní perly velmi vzácné a lze je koupit především na aukcích. Sladkovodní perly jsou produkovány perlorodkou říční. Většina v současnosti prodávaných perel pochází z chovů. Perly vznikají stejně jako perly v přírodě. Rozdíl je pouze v tom, že cizí tělísko je do ústřic vpraveno úmyslně. A v jedné perlorodce může růst až 20 perel najednou. Doba tvoření a zrání perly je obvykle 3-5 let. Sladkovodní perly jsou nesmírně populární, neboť jsou velmi kvalitní a přitom cenově dostupné. Jejich neopakovatelné kouzlo je zapříčiněno tím, že odrážejí světlo a díky tomu hrají doslova všemi barvami. Perly jsou symbolem čistoty a duchovní cesty.

Péče o šperk

Jak se k perlám chovat, aby zůstaly stále lesklé?

Je to jednoduché! Perly odnímají vlhkost z kůže, proto nosíte-li často své perly, udržují si svůj přirozený lesk. Pokud chcete perly očistit, nejlépe je použít pouze vlhký hadřík. Perlám naopak bere lesk parfémování, lak na vlasy i kontakt s kosmetikou. Proto by se perly měly nosit až půl hodiny po nalíčení. Perlám škodí také kontakt s jinými šperky (zlatými, či stříbrnými řetízky), které perly mohou poškrábat. Dále pro perly nejsou vhodné příliš vysoké teploty. Pokud si své perly budete správně hýčkat, mnohonásobně Vám to vrátí a rozzáří Vás jako nejcennější šperk světa.

Recenze

(05.05.2017) Krásná , elegantní , decentní sada , přívěsek vypadá hezky na ocelové struně .

Věrnostní program