Sleva
Novinka

Náramek PHILLI-JAS

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

Cena: 483 Kč

Cena: 483 Kč

Close
Close
Sada korálků pro náramek PHILLI-JAS   +0 Kč

* Povinná pole

Tento PHIlLI náramek jsme sestavili za Vás a navrch přidali 10% slevu. :-)


Nastartujte svou kreativitu s tímto PHILLI základem! :-)


DOPLŇUJTE, KOMBINUJTE, SESTAVUJTE z početné nabídky PHILLI korálků, třeba podle aktuální nálady nebo podle ročního období. ;-) Každý PHILLI náramek má své kouzlo a vůbec nezáleží, zda-li je na náramku navlečen jen jeden korálek nebo je náramek celý osazen. :-)


Těšíte se, že bude váš náramek plný korálků :-)? V tom případě doporučujeme objednat náramek o dva centimetry větší, než je obvod vašeho zápěstí. Jinak by vám mohl být náramek po navléknutí více korálků malý.


Použité PHILLI korálky: #029, #92e, #038

Kov: Chirurgická ocel
Kód zboží: 001-013
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Chirurgická ocel

Ocelové šperky (lidově řečeno šperky z chirurgické oceli) patří dnes k nejrozšířenějším typům šperků. Svou oblibu si získali především kvůli kvalitě materiálů, cenové relaci, ale také proto, že je tento materiál hypoalergenní. Chirurgická ocel je ušlechtilý kov, který musí splňovat kvalitativní vlastnosti, které definují normy. Obecně se tento materiál vyznačuje se především barevnou stálostí, vysokou tvrdostí, odolností, antikorozním povrchem a již zmíněným hypoalergenním složením. Šperky se nejčastěji vyrábějí z oceli označené 316L a 304L. Rozdíl těchto materiálů pro potřeby šperků prakticky nenajdeme. Pro zajímavost uvedeme, že ocel 316L se vyznačuje ještě vyšší odolností proti kyselinám a korozi (to i ve slané vodě). 

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program