Sleva

Prsten PAU

Napište první recenzi tohoto produktu

428 Kč

Dostupnost: Skladem

428 Kč

Za tento produkt získáte 22 věrnostních bodů. 22 bodů = 22 Kč.

Close

Prsten PAU z nejbarevnější a nejkrásnější mušle světa Paua. Prsten je z obecného kovu. Přirozeném stavu dodáván ve velikosti cca 59 mm.

Materiál: Perleť Paua
Barva: Zelená
Velikost prstenu: lze upravit
Velikost Kamene: cca Ø 25 x 2 mm
Kód zboží: 019-00005
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Perleť Paua 

Nejbarevnější perleť na světě Paua (lat. Haliotus iris) se získává z lastur. Lastury jsou loveny ve velmi hlubokých a studených vodách. Lastura může být velká až 20 cm. Lov mušlí na vybraných místech je přísně kontrolován a vztahuje se na něj systém kvót. Každý jednotlivý kousek je naprosto jedinečný a vyniká unikátní krásou, která kombinuje celou paletu vzorů a barev, čímž vzniká malé přírodní umělecké dílo. Mušle Paua se vyskytuje v několika jakostech a její cena může být velmi vysoká. My vám přinášíme perleť která je nádherná a cenově atraktivní. Při výrobě šperku je vždy pečlivě dbáno na to, aby vynikla neobyčejná krása perleti v kombinaci se vznešeností šperku, což z něj právem dělá opravdu výjimečný dárek.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program