Sleva

Prsten DISHI

Napište první recenzi tohoto produktu

325 Kč

Posledních pár kusů

|

Dostupnost: Skladem

325 Kč

Za tento produkt získáte 17 věrnostních bodů. 17 bodů = 17 Kč.

Close

Skleněný prsten DISHI z dischroického skla s fialovou barvou. Velikost prstenu lze upravit. Velikost skla je cca Ø 20 mm. V běžném stavu je připraven ve velikosti cca 59 mm. Fotografie jsou ilustrativní!! Každá náušnice je originální barvou i "zrnitostí" skla.

Materiál: Sklo
Barva: Fialová
Velikost prstenu: lze upravit
Kód zboží: 019-00027
Dodání: do 2 pracovních dnů
Cena dopravy: zobrazit
Close

Česká republika

Při nákupu nad 800 Kč zdarma!

Osobní odběr Praha 0 Kč
Zásilkovna 79 Kč
PPL 99 Kč
Česká Pošta 149 Kč

Slovensko

Při nákupu nad 50 € zdarma!

Zásilkovna 5 €
PPL 7 €
zjistit více
 

Materiál

Dichroické sklo 

Dichroické sklo je sklo, které v různých úhlech a světelných podmínkách mění svou barvu. Tohoto efektu je dosaženo za pomoci vrstvení různých druhů skla a mikro vrstev kovů nebo oxidů. Obvykle sklo zobrazuje dvě barvy („di“ = dvě), proto se používá název dichroické. Ale často dichroické sklo pojme i více barev (trichrois nebo pleochroic). Dichroické sklo se poprvé objevilo v několika kusech římského skla ve 4. století. Výhoda dichroického skla je pozoruhodná barevnost.

Péče o šperk

Zásady a doporučení

Vždy se snažte vyhýbat kontaktu šperku s kosmetikou, parfémem a lakem na vlasy. Zvláště se také vyhýbejte ošetření pomocí chemikálií nebo rozpouštědel. Každý šperk po sundání otřete čistým měkkým hadříkem, abyste odstranili mastnotu a pot. Šperky vždy skladujte oddělené na textilním podkladu, aby se zabránilo poškrábání. Nenoste šperky, když děláte fyzické práce (úklid, cvičení, atd.). Zabraňte styku s vodou. Jednoduše se o každý šperk starejte, jako o rodinné dědictví. :-)

Recenze

Věrnostní program